Про повернення в попередній стан

Лучший реселлер-хостингДев’ятнадцятий основний розділ
Про повернення в попередній стан

§ 632. Разом з тими випадками повернення в попередній стан, які визначено в порядку судочинства, в деяких особливих випадках закон визначає ті, які обмежені у своїх правах, які отримують правовий привілей повернення в попередній стан.

§ 633. Цими особливими випадками є: по-перше, коли доросла особа може довести, що під час її неповноліття було скоєно дію на шкоду їй; по-друге, коли хтось зазнав обмежень через те, що був відсутній без своєї вини.

§ 634. Навіть в цих випадках повернення в попередній стан відбувається лише за подвійної умови. Поперше, його можна вимагати протягом двох років після досягнення повноліття або повернення назад. Подруге, обмеження, про яке йдеться, має бути важливе.

§ 635. Скаргу про повернення в попередній стан, як і будь-яку іншу скаргу, потрібно подати до звичного суду, і він має її оцінити.

§ 636. Той, кому належить право повернення в попередній стан, може вимагати, щоб йому знову надали річ або право в тому стані, в якому вони перебували до шкідливої для нього дії, або щоб йому сплатили компенсацію за них.

§ 637. За іншою стороною залишається право на всі заперечення, які належать їй із добросовісного володіння.

§ 638. Спадкоємців можуть зобов’язати до повернення в попередній стан лише настільки, наскільки їм перейшли речі і права, на які вони претендують.

Купите сервер и забудьте об ограничениях

Comments:

Залишити відповідь