Головна сторінка

Початковою ідеєю було створення ресурсу для публікацій архівних матеріалів селища Кути та Покуття загалом. Однак під час збору матеріалів стало зрозуміло, що відобразити історію одного поселення чи етнічного регіону доволі складно, через тісні взаємостосунки із сусідами. Так як не є можливим висвітлити історичні події, до прикладу Покуття, не зачепивши історію Гуцульщини чи Буковини. Тому було прийнято рішення розширити ресурс  до історії Покуття та його географічних сусідів, а саме: гуцулів, буковинців, бойків, ополян та подолян. 

Сайт створено для накопичення та систематизації історичних документів, відомостей, світлин та відеофайлів. Кожен може долучитись до наповнення сайту. Відправлені вами матеріали на e-mail, з описом, будуть опубліковані на сайті з посиланням на автора. Також ви можите оформити запит стосовно своїх родичів, загиблих в лавах Червоної Армії під час Другої Світової Війни чи арештованих репресованими органами Радянського Союзу.

Всі зареєстровані користувачі сайту мають змогу коментувати публікації, створювати їх та публікувати на сайті самостійно. Згодом дані матеріали будуть проаналізовані, відредаговані під час обговорення та переміщені до архіву  адміністратором чи редакторами сайту.