Протокол допиту батька Степана Бандери – священика Андрія Бандери. 25 червня 1941 р.

Лучший реселлер-хостинг

25 червня 1941 р.

Протокол допиту звинуваченого Бандери Андрія Михайловича від 25 червня 1941 року.

Допит розпочато в 10 г. 15 хв.

Запитання: Ви підтримували зв’язки з своїм сином Степаном Бандерою після приходу в західні області України Червоної Армії?

Відповідь: Зв’язки з Степаном Бандерою я підтримував систематично до останнього часу, до мого арешту.

Запитання: Через кого Ви здійснювали ці зв’язки і техніка зв’язку? Відповідь: Зв’язки між моїм сином Степаном Бандерою і мною здійснювалися через посильних від Степана: Турчмановича, який нелегально перейшов кордон із Німеччини в СРСР і проводив тут антирадянську націоналістичну роботу; Лавріва, який теж одержував відомості від Степана Бандери, бо був його посильним і передавав їх мені, і Галіва, який теж приходив від Степана Бандери і приносив від нього відомості. Всі відомості передавалися усно.

Запитання: Про що повідомляли посильні від Вашого сина Бандери Степана Турчманович, Галів і Лаврів?

Відповідь: Крім справ чисто сімейного характеру, про які мені сповіщали посильні від Степана Бандери, Турчманович, Галів і Лаврів, будучи членами ОУН і займаючи там певне організаційне положення, інформували мене про стан націоналістичної роботи, яка проводиться зараз у Німеччині організацією ОУН, а також про стан боротьби ОУНівської організації в західних областях УССР проти Радянської влади. Допит закінчено в 13 г. 20 хв.

Протокол з моїх слів записаний правильно, мені прочитаний, в чому і розписуюся Бандера Андрій

Допросил: оперуполномоченный 3 отдела 3 Управления НКГБ УССР младший лейтенант Госбезопасности Войцеховский

Степан Бандера у документах радянських органів державної безпеки (1939 – 1959). – К.: ПП Сергійчук М. І., 2009. – Т. 1. – С. 135-136.

Купите сервер и забудьте об ограничениях

Comments:

Залишити відповідь